Форма входу

Пошук

Наше опитування

Що означає для Вас літстудія "ПЕРЕХРЕСТЯ"
1. коло друзів та однодумців
2. засіб демонстрації своїх можливостей і свого хисту
3. місце живого спілкування
4. не замислююсь над цим
5. майданчик для старту в літературі
6. місце де можна дізнатися про щось нове
7. можливість обміну енергією
8. місце розваг і відпочинку
9. інше (вказати що саме)
Всього відповідей: 27

Друзі сайту

Четвер, 28.03.2024, 19:35
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Перехрестя

"ДЖЕРЕЛА" на "ПЕРЕХРЕСТІ" - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування » Знайомимось » "ДЖЕРЕЛА" на "ПЕРЕХРЕСТІ" (Ділимось враженнями від зустрічі 11.12.2012)
"ДЖЕРЕЛА" на "ПЕРЕХРЕСТІ"
OstashkіnaДата: Середа, 12.12.2012, 19:47 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні "перехрестяни" і "джереляни"!

Дуже цікаво почути думку кожно з вас про нашу зустріч!

Пишіть про всі враження: що (чи хто) сподобалось (-вся),
а що м.було би покращити...[/size] cool

Гадаю, цікаво не лише мені, чи не так?[color=purple][b][i][color=blue]
 
SuperMarynkaДата: Середа, 12.12.2012, 20:05 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Модераторы
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я на жаль не була, але фото Антоніни переглянула. мене образило те, що деякі люди місяцями не ходять на студію, а якщо захід, що там будуть і чужі, і якесь спілчанське начальство, то уже тут як тут, уже у них і час є...

що я злобна, я знаю, але якось не дуже це приємно.
бе-бе-бе) tongue
 
OstashkіnaДата: Четвер, 13.12.2012, 01:56 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Маринко, вітаю!
Справа в тому, що тих людей (бе-бе-бе) запросила я, спеціально... у понеділок можу приватно пояснити мотиви cry

Щодо мотивації (не)приходів декого я вже давно позбулась ілюзій, тому навіть не зважаю на таке: якщо людині щось потрібно - дай їй і відійди, а Бог сам їм воздає... biggrin

Але вдячна за твою відвертість!
 
OstashkіnaДата: П`ятниця, 14.12.2012, 01:32 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми своїми "розборами" розлякали усіх гостей, мабуть...
 
SuperMarynkaДата: П`ятниця, 14.12.2012, 21:21 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Модераторы
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
мабуть cry
 
Ірина КозловаДата: Субота, 15.12.2012, 18:45 | Повідомлення # 6
Група: Гости





Чудове спілкування, висока поезія! Які ви всі неймовірні, аби ви знали! І які всі РІЗНІ! Мене переповнюють емоції й теплі враження... Скажу, що у практиці нашої студії також бувають нюанси типу"прийшов-не-прийшов" чи "хотів-поїхати-але-в-останню-хвилину-не-зміг"... але ж це річ не визначальна. Найголовніше - бути почутим, почути іншого. Тому хочу іще раз сказати оттакеезне величезне спасибі пані Вікторії, панові Сергію, усім вам за незабутні миті відчуття спільного кола!

Додано (15.12.2012, 18:45)
---------------------------------------------
Відкриттями для мене стали Євгенка Чугуй, Олександр Козинець, Сашко Ткачинський... Радісно було опинитися за одним столом зі знайомими мені за публікаціями Максом Меркуловим і Антоніною Спірідончевою і додати до вражень від творів ще й враження від енергетики особистості... І, звісно, почути чарівну улюблену Захабуру!... Утім, кожен із учасників справив особливе, відмінне від інших, але незмінно хороше враження.

 
OstashkіnaДата: Субота, 15.12.2012, 20:34 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю, п. Ірино, на форумі! і красно дякую за докладний відгук-коментар! Згодна, ті всі нюанси (хто-і-коли-і-куди-ходить) треба відсувати на 2-й, а то і на 3-й план.

Але тут не про те! Головне - така зустріч сталася, і ми її на належному рівні провели, як мені здається)! І краще пізнали одне одного, і сподіваюсь, продовжуватимемо спілкування!

Щодо відкриттів: для мене ними стали Поліна Горлач, Валерія Лазебна та Олена Савела, кожна по-своєму. Сподобався і Володимир Худенко (прикро, що через самопочуття не мав змоги розкритися вповні). Але потенціал помітний у всіх. А ще приємно було почути виважені і вишукані поезії Олі Башкірової, яку дуже люблю! І двох "Ганнусь" (Малігон і Лук'яненко), яких також знаю досить добре! Ну Аллу Миколаєнко і Артема Занору я вже не згадую, бо всі знають - і вони також, як я їх ціную flower

Я не всіх згадала (а кого ні - то вибачте!), але мені всі сподобались. Тож усім велике СПАСИБІ - і Вам, і "джерелянам"! І до нових зустрічей...
 
АнтонинаДата: Вівторок, 18.12.2012, 10:47 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Модераторы
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Головне, щоб таке міжстудійне спілкування не було єдиноразовим, а стало системним. Не лише Джерела-Перехрестя, а в більшому маштабі (як про говорив-мріяв Пантюк). Треба подумати про спільні проекти, про якісь схеми обміну творами для читання.
Бо якщо говорити про моє враження від зустрічі, то її учасники отримали дуже поверхове уявлення про один одного. Звичайно, чудово, що ми один одного побачили і почули, але заглиблення у творчість не відбулось. І я, наприклад, не можу сказати, що знаю "знайома з творчістю" того чи того, тобто стиль, обсяг тем залишились невисвітленими.
 
OstashkіnaДата: Вівторок, 18.12.2012, 13:48 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
цілком згодна, Тоню! особливо щодо "заглиблення" у творчість одне одного... на жаль...
але, сподіваюсь, ми познайомимось ближче, хоча б через публікації конотопців на нашому сайті!!!
 
svitvitДата: Четвер, 22.08.2013, 10:54 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
НЕ ЗЛЯКАЛИ
 
Форум » Спілкування » Знайомимось » "ДЖЕРЕЛА" на "ПЕРЕХРЕСТІ" (Ділимось враженнями від зустрічі 11.12.2012)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: